Hallinnon yhteystiedot

Kolmostien Terveys Oy

Hallinto Parkanontie 48
39700 Parkano
etunimi.sukunimi@pihlajalinna.fi

Asiakasasioita ei hoideta sähköpostitse.

Hallinto

Toimitusjohtaja
Marika Nevanpää
marika.nevanpaa@pihlajalinna.fi
Puh. 044 550 2303

Hallinnon assistentti
Irene Ojala
irene.ojala@pihlajalinna.fi
Puh. 044 786 5302

Controller
Eija Sillanpää
eija.sillanpaa@pihlajalinna.fi
Puh. 040 506 8106

Hr-asiantuntija Taru Kalela
taru.kalela@pihlajalinna.fi
Puh. 044 466 3304

Palvelupäälliköt

Terveys- ja hyvinvointipalvelut

Palvelupäällikkö Johanna Kujala
johanna.kujala@pihlajalinna.fi
Puh. 044 786 5464

Johtava lääkäri Toni Kulju
toni.kulju@pihlajalinna.fi
Puh. 044 786 5405

Ikäihmisten palvelut

Palvelupäällikkö Johanna Lintula
johanna.lintula@pihlajalinna.fi
Puh. 044 786 5311

Vammaispalvelut

Palvelupäällikkö Mauri Kuivanen
mauri.kuivanen@pihlajalinna.fi
Puh. 044 754 1424